Müdürlerimiz



Prof. Dr. Alaettin SABANCI

04.11.2009 - 08.06.2010

Prof. Dr. Adem ERSOY                  

08.06.2010 - 19.12.2011

Prof. Dr. Galip SEÇKİN                  

19.12.2011 - 19.12.2014

Prof. Dr. Mustafa GÖK                 

19.12.2014 - 07.07.2015

Prof. Dr. Ahmet Mahmut KILIÇ   

07.07.2015 - 08.09.2016

Prof. Dr. Nigar YARPUZ BOZDOĞAN

08.09.2016 - 08.09.2019

Prof. Dr. Nigar YARPUZ BOZDOĞAN

08.09.2019 -